Yokee Piano

Piano Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Sürüm 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Famous Blue Media LTD
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde tüm zamanların piyano klasiklerini ve popüler radyo hitlerini ücretsiz olarak çalmanıza imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir piano uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde tüm zamanların piyano klasiklerini ve popüler radyo hitlerini ücretsiz olarak çalmanıza imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir piano uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama ile saniyeler içerisinde profesyonel piyano çalıyor olacaksınız. Yokee Piano ile klasik, popüler hitler, geleneksel şarkılar ve çocuk şarkıları gibi çok çeşitli müzik türleri arasından zengin bir şarkı kitabının tadını çıkarın. Her gün eklenen yeni ücretsiz şarkılarla yeni melodiler öğrenebilir, favorilerinizi tamamlayabilir, onları dünyayla paylaşabilir ve hatta kimin daha iyi piyanist olduğunu görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Uygulama ile klasik başyapıtları çalarak Mozart isterse rock-star bir piyanist gibi bazı öldürücü akortlarla hünerinizi gösterin. Uygulama içerisinde bulunan sanal klavye tek bir piyano dersi bile almadan kolayca çalabilmenizi sağlayacak.

Temel Özellikleri:

- ÇAL: Çok çeşitli tür ve temaların içinde geniş şarkı ve müzik kataloğundan seçiminizi yapın

- BAŞAR: Şarkı seçtikten sonra onu tercih ettiğiniz zorluk seviyesinde çalabilir (başlangıç, orta, ileri), akortların pratiğini yapabilir ve harika bir müzik elde edebilirsiniz. Şarkıyı ne kadar iyi çalarsanız skorunuz o kadar iyi olur

- MEYDAN OKU: En iyi skorunuzu elde ettikten sonra Whatsapp, Facebook, Twitter, SMS, E-posta vs. ile aynı melodiyi çalan arkadaşlarınıza meydan okuyarak oyunu başlatın ve kimini daha iyi piyanist olduğunu görün

Yokee Piano ile Klasik, geleneksel, Rock, Pop, Rap, Klasikler, Çocuk şarkıları ve Aşk şarkıları ve daha fazlası sizleri bekliyor.

İyi Eğlenceler!

Yokee Piano indir